logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Panie pobiegną w szczytnym celu – ruszyły zapisy na Run Budlex
15 września w Bydgoszczy odbędzie się kolejna edycja Run Budlex for Women. To jedyny taki bieg w Bydgoszczy, w którym udział wziąć mogą tylko kobiety. Pobiegną w szczytnym celu – pieniądze przeznaczone zostaną dla podopiecznych z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Stolarskiej. Zapisy trwają do 9 września.


Trasa biegu jest naprawdę malownicza – panie pobiegną na pięciokilometrowym dystansie  duktami parku nad Starym Kanałem. Start i meta znajdować się będą na skwerze u zbiegu ulic Nakielskiej i Bronikowskiego. Bieg Run Budlex to wyzwanie tylko dla kobiet – mogą wziąć w nim udział zarówno doświadczone biegaczki, jak i początkujące zawodniczki. 

Impreza będzie miała rodzinny charakter. Organizatorzy szykują nie tylko atrakcje dla zawodniczek (medale i pamiątkowe koszulki), ale także masę niespodzianek dla dzieci oraz kibiców.

Co ważne, zawodniczki pobiegną w szczytnym celu – w tym roku pieniądze zbierane będą na rzecz podopiecznych z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ul. Stolarskiej. Na ten cel przeznaczona będzie m. in. część wpłaty z każdego wpisowego. 

Organizatorem biegu jest  Agencja Marketingowa Green House, a patronuje mu Aktywna Bydgoszcz. 

Bieg odbędzie się 15 września o godz. 13.00. Pakiety sportowe będzie można odbierać od godz. 10.00.

Zapisy trwają do 9 września. 

Więcej informacji na stronie www.runbudlex.pl/bydgoszcz

Fot. Materiały organizatora.