logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Kalendarium imprez

Spotkanie z Reginą Brett

2018-11-09 18:00
2018-11-09 20:00
Zielone Arkady
Pozostałe
Zielone Arkady

„Mów własnym głosem” – Regina Brett uczy, jak głosić swoją prawdę.
Książkowe tournée autorki motywacyjnych bestsellerów
Aż 8 polskich miast – pośród nich także Bydgoszcz – znalazło się na trasie autorskiego tournée Reginy Brett. Amerykańska pisarka, duchowa i motywacyjna przewodniczka tysięcy czytelników na całym świecie, nie bez powodu nazywa Polskę swoją bratnią duszą. Przekonają się o tym wszyscy, którzy spotkają się z nią podczas serii wydarzeń organizowanych przez Wydawnictwo Insignis i Empik. Pisarka zdradzi, jak odkryć oraz odważnie głosić prawdę, o czym pisze na kartach swojej najnowszej książki „Mów własnym głosem”. Wizyta Brett rozpocznie się już 5 listopada w Krakowie. W bydgoskim salonie Empik Zielone Arkady pisarka zagości w piątek 9 listopada.
Inspiracja, nadzieja, ratunek – to słowa, które najlepiej definują to, czego twórczość Brett dostarcza czytelnikom. Dziesiątki porad i porywających motywacyjnych lekcji, które Amerykanka kreśli na kartach swoich publikacji, sprawiają, że cieszą się one rosnącą popularnością. Dzieje się tak od czasu, gdy słynna już książka „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu” trafiła na listę bestsellerów dziennika „New York Times”. Dziś każde z jej premierowych wydawnictw tłumaczone jest na ponad 20 języków.
Najnowsza książka Reginy Brett „Mów własnym głosem. 50 lekcji jak głosić swoją prawdę” to zbiór nieocenionych rad jak ćwiczyć się w odwadze oraz stawiać czoła codzienności wbrew obawom i lękom. Autorka przekonuje, że „źródło wszelkiego dobra jest niewyczerpane”, ale żeby z niego nabrać, trzeba „uwolnić się od swojej starej historii. I zacząć opowiadać nową”.
Spotkania z Reginą Brett to wyjątkowe wydarzenia. Czytelnicy mogą przygotować się na niezapomniane chwile: momenty pełne wzruszeń, niepowtarzalnych emocji, osobistych i szczerych rozmów, podziękowań, porad i dzielenia się swoimi historiami. Autorka słynie z tego, że dla każdego czytelnika znajduje czas i poświęca mu uwagę. Poza tym z przyjemnością podpisuje swoje książki i nie stroni od pamiątkowych zdjęć. Do dyspozycji uczestników spotkań przez cały czas ich trwania pozostaje tłumacz – dzięki temu między autorką a jej gośćmi nie istnieje bariera językowa.
Regina Brett swoje tournée po Polsce zaczyna 5 listopada w Krakowie, a zakończy 13 listopada w Warszawie. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.
Regina Brett – amerykańska pisarka, felietonistka i dziennikarka. Za swoje reportaże była dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera. Pisze od 1986 roku. Jej felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer” były uhonorowane wieloma krajowymi i stanowymi nagrodami. Największą popularność i status międzynarodowej gwiazdy przyniosła jej wydany w Stanach Zjednoczonych w 2010 roku motywacyjny bestseller „Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu”.

 

______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.  

 

 

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl