logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Bedoes w rodzinnej Bydgoszczy
30 marca w Filharmonii Pomorskiej Bedoes zagra swój premierowy koncert w Bydgoszczy. Artysta będzie promował najnowszą płytę "Kwiat Polskiej Młodzieży".


Kwiat Polskiej Młodzieży Tour to kilkanaście koncertów w wybranych miastach w Polsce. Po raz pierwszy szersza publika będzie miała okazję na żywo usłyszeć utwory z tego krążka. Na scenie, poza samym Bedoesem, pojawią się też goście specjalni.

 

Artysta znany fanom jako Bedoes to bydgoszczanin Borys Przybylski. Urodził się w 1998 roku, wychował się na osiedlu Bartodzieje. W wieku 13 lat zaczął tworzyć swoje pierwsze nagrania, jako piętnastolatek nagrał mixtape'y takie jak: Ganesha's Blessing, Gucci Watch, Najgrubszy z najmłodszych, Anubis's Throne, FR$HTILLIDIX. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Golec uOrkiestra, Taco Hemingway, Solar, Białas, Young Multi czy Quebonafide.

 

17 lutego 2017 roku premierę miał jego pierwszy album pt. „Aby śmierć miała znaczenie” -obecnie debiutancki album ma status złotego. Pierwszy singiel pt. „Gang, gang, gang” dotarł do 1. miejsca na liście Hip-Hop. Bedoes jest autorem także takich singli jak „NFZ”, „Filipiny”, „Wow”, czy też „Janosik”, „Toy Story”. W październiku zeszłego roku na rynku pojawił się drugi album artysty pt. "Kwiat polskiej młodzieży". Album sprzedał się w ponad 15.000 egzemplarzach, co dało mu status złotej płyty.

 

Bedoes, Filharmonia Pomorska, 30 marca, godz. 19.00.

 

UWAGA!

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której opieką pozostają, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Oświadczenie do pobrania:http://soldoutagencja.pl/index.php/oswiadczenie-opiekuna/