logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Jeśli masz ciekawy pomysł na promowanie Bydgoszczy, chcesz zrealizować projekt, który wzmocni wizerunek miasta - zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wniosków promocyjnych. Czekamy także na zgłoszenia filmowców do projektu „Bydgoszcz kręci”.

W konkursie wniosków promocyjnych wybierane są najciekawsze i najbardziej korzystne projekty z punktu widzenia marketingu.

O dofinansowanie mogą ubiegać się organizacje non-profit,  pozarządowe, pożytku publicznego, a także placówki naukowo – oświatowe, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje państwowe, osoby fizyczne i prawne oraz inne podmioty zewnętrzne.

Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwagę będą m. in. zasięg oddziaływania promocyjnego w obszarze regionu i całego kraju, oryginalność i wyjątkowość koncepcji, a także przewidywane korzyści wizerunkowe.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy - po zapoznaniu się z regulaminem - wypełnić wniosek. Wnioski można składać do 24 stycznia 2017 r. osobiście w Biurze Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą (ul. Jezuicka 1 pokój 106a), pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres wnioski.promocyjne@um.bydgoszcz.pl

Regulamin znajduje się TUTAJ. Kryteria oceny TUTAJ. Wzór wniosków TUTAJ.

W tym roku organizujemy także nowy miejski konkurs adresowany do twórców z branży filmowej, którzy chcieliby wyprodukować obraz poruszający tematykę związaną z Bydgoszczą i jednocześnie kreujący pozytywny wizerunek miasta.

Formy sztuki filmowej są dowolne – czekamy na pomysły przygotowania filmu fabularnego, serialu telewizyjnego, dokumentu, ale też filmu animowanego, reklamowego czy teledysku. Także tematyka zależy od pomysłowości autora scenariusza – zaprezentowanie atutów miasta może dotyczyć walorów historycznych, krajoznawczych, ale też gospodarczych, kulturalnych i wszystkich tych, które w pozytywny sposób wpływają na rozwój miasta.

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 31 stycznia 2017 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 13.02.2017 r. Ostateczne zakończenie produkcji i przekazanie miastu gotowego filmu powinno nastąpić do 30.11.2017 r.

Dofinansowanie jednego projektu nie może przekroczyć 100 tys. zł., a kwota dofinansowania nie może przekroczyć połowy całego budżetu produkcji.

TUTAJ znajdziecie regulamin konkursu. TUTAJ dostępne są kryteria oceny. TUTAJ czeka na Was formularz zgłoszeniowy.

 

O konkursach na działalność kulturalną: czytaj TUTAJ

Konkurs ofert turystycznych: TUTAJ

Konkurs projektów sportowych: TUTAJ