logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Czekamy na Wasze pomysłyRusza tegoroczna edycja konkursu projektów promocyjnych. Na projekty promocyjne Miasto przeznaczy w tym roku 1,1 miliona złotych. Zapraszamy do udziału w dwóch konkursach. Już od dziś można zgłaszać się do konkursów „Bydgoszcz Zaprasza” i „Bydgoszcz. Dzieje Się”.

„Bydgoszcz Zaprasza” – tutaj czekamy na projekty, które w swej formule, zakresie działań marketingowych wyjdą poza granice Bydgoszczy. Jeżeli masz pomysł na przedsięwzięcie, które przyciągnie do Bydgoszczy turystów, widzów spoza Bydgoszczy, jeżeli będziesz promować bydgoską imprezę w innych miastach, ten konkurs jest dla Ciebie. 

Dokumenty dotyczące konkursu: REGULAMIN, WNIOSEK, KRYTERIA.

Masz pytanie? Wypełniłeś już wniosek? Prześlij go na adres: bydgoszcz.zaprasza@um.bydgoszcz.pl. Maksymalne dofinansowanie dla jednego projektu wynosi 100 000 zł. W konkursie „Bydgoszcz Zaprasza” przygotowaliśmy łącznie 880 000 zł.


 „Bydgoszcz. Dzieje się” zrzesza projekty lokalne, osiedlowe, kameralne. Chcemy kształtować tożsamość bydgoszczan, chcemy uwalniać i prezentować bydgoskie talenty, umiejętności. Liczymy tutaj na propozycje projektów dedykowanych konkretnym dzielnicom, ulicom, zakątkom Bydgoszczy. Chcemy pokazywać piękno naszego Miasta, na nowo je odrywać, angażować lokalne grupy działania. 

Dokumenty dotyczące konkursu: REGULAMIN, WNIOSEK, KRYTERIA.

Masz pytanie? Wypełniłeś już wniosek? Prześlij go na adres: dzieje.sie@um.bydgoszcz.pl Maksymalne dofinansowanie dla jednego projektu wynosi 30 000 zł. W konkursie „Bydgoszcz Zaprasza” przygotowaliśmy łącznie 220 000 zł.

Na Wasze propozycje czekamy do 8 lutego 2019 r.